żywienie TRZODY CHLEWNEJ

Warchlaki i tuczniki

warchlaki-tuczniki-mini


Mieszanki paszowe pełnoporcjowe dla warchlaków i tuczników

to kontynuacja sprawdzonych linii żywienia dla prosiąt. Opracowany program żywienia pozwala na płynne przejście z żywienia paszami prosięcymi na zywienie paszami tuczowymi, przy zapewnieniu zwierzętom prawidłowego rozwoju układu kostnego i pokarmowego. Także w tym przypadku zostały wyszczególnione dwie linie pasz : STANDARD i SUPER. W produktach tych zastosowano optymalne poziomy białka i energii, co pozwala na osiągnięcie wysokiej mięsności tuczników przy niskim zużyciu paszy.Pasze w LINII SUPER przeznaczone są dla tuczników o wysokim potencjalne genetycznym. Swoim składem, zawierającym podwyższony poziom energii, białka i aminokwasów, witamin oraz makro i mikroelementów, odpowiadają bardzo dużym potrzebom pokarmowym zwierząt w intensywnym tuczu.

Wartość pokarmowa mieszanek paszowych pełnoporcjowych dla warchlaków i tuczników - dostępna u doradcy żywieniowego.

Oferta handlowa mieszanek pełnoporcjowych dla warchlaków i tuczników


Koncentraty:

  • Warchlak -15%
  • Tucznik 1 -15%
  • Tucznik 2 -15%
to mieszanki paszowe uzupełniające będące kontynuacją linii mieszanek paszowych pełnoporcjowych dla trzody chlewnej. Pasze te wystarczy wymieszać w ilości 150 kg/tonę tylko i wyłącznie ze zbożami lub z dodatkiem produktów ubocznych ziaren zbóż, by uzyskać pełnoporcjowe mieszanki dla poszczególnych grup zwierząt.

Wartość pokarmowa koncentratów 15% dla warchlaków i tuczników - dostępna u doradcy żywieniowego.

Oferta handlowa koncentratów 15% dla warchlaków i tucznikówKoncentraty:

  • Warchlak - 25%
  • Tucznik 1 - 25%
  • Tucznik 2 - 25%
to druga linia koncentratów dla warchlaków i tuczników. Te mieszanki paszowe uzupełniające należy wymieszać ze zbożem i ewentualnie z produktami ubocznymi zbóż w proporcji 1:3

Wartość pokarmowa koncentratów 25% dla warchlaków i tuczników - dostępna u doradcy żywieniowego.

Oferta handlowa koncentratów 25% dla warchlaków i tucznikówKoncentraty z linii Uniwersal

to mieszanki paszowe uzupełniające, idealne na cały okres tuczu. Stosowane są w żywieniu trzody chlewnej przez hodowców z całej Polski, którzy cenią oszczędność i wygodę. Koncentrat Uniwersal to mieszanka przeznaczona do przygotowania pasz pełnoporcjowych, które w swym składzie mogą zawierać duże ilości pszenżyta, jęczmienia oraz żyta.
Koncentraty Uniwersal Sojowy oraz Uniwersal Sojowy z Czosnkiem są produktami opartymi na wysokobiałkowej śrucie sojowej. Dodatkowo Uniwersal Sojowy z Czosnkiem w sposób naturalny wzmacnia odporność trzody chlewnej, co przekłada się na bardziej efektywne wykorzystanie paszy.
Koncentrat Trzoda Max z Rybą zawiera białko śruty sojowej i dodatek mączki rybnej cechującego się wysoką strawnością oraz optymalną zawartością aminokwasów egzogennych. Dodatkową zaletą jest możliwość sporządzania mieszanek dla prosiąt od 15 kg masy ciała. Produkt ten stosujemy do 12 tygodnia życia. Kontynuacją żywienia tuczników z tej linii produktów jest wysokoskoncentrowany Trzoda Max.

Wartość pokarmowa koncentratów uniwersalnych dla warchlaków i tuczników - dostępna u doradcy żywieniowego.

Oferta handlowa koncentratów uniwersalnych dla warchlaków i tuczników