o Firmie

Kim Jesteśmy

Wytwórnie Pasz PIAST są przedsiębiorstwami prywatnymi działającymi w całości w oparciu o polski kapitał.

Historia firmy sięga lat 70-tych, kiedy to powstawały pierwsze obiekty hodowli drobiu. W latach 90-tych, gdy kształtowała się gospodarka rynkowa, a na rynku pasz pojawiały się pierwsze zachodnie koncerny, zrodził się pomysł wybudowania własnej wytwórni. W Lewkowcu od podstaw powstał nieduży zakład produkujący głównie pasze dla drobiu. W miarę zdobywania coraz większego zaufania klientów poszerzyliśmy asortyment o produkty dla trzody chlewnej i bydła.

Polityka jakości

Idąc z duchem czasu Wytwórnie Pasz PIAST rozpoczęły działania na rzecz doskonalenia jakości produkowanych wyrobów. Zgodnie z zasadą „od pola do stołu" jesteśmy ważnym ogniwem w łańcuchu żywieniowym człowieka i dlatego bezpieczeństwo zdrowotne naszych wyrobów stało się mottem dla dalszych działań.

Badania i Rozwój

Jednymi ze strategicznych celów Wytwórni Pasz PIAST są doskonalenie jakości wyrobów oraz ich innowacyjność. Aby móc realizować powyższe założenia wszystkie zakłady produkcyjne posiadają własne laboratoria chemiczne, w których stałej kontroli i ocenie poddawana jest jakość surowców paszowych oraz produktów gotowych.

 


 Oferta Handlowa

 

drob-clipartbydlo-cliparttrzoda-clipart

 

Mieszanki paszowe pełnoporcjowe i uzupełniające dla drobiu, trzody chlewnej i królików produkowane z udziałem nasion soi i produktów pochodnych soi mogą zawierać następujące odmiany transgeniczne: 

ACS-GMØØ5-3, MON-89788-1, MON-Ø4Ø32-6, MON-877Ø1-2, DP-356Ø43-5, ACS-GMØØ6-4.